Ota Yhteyttä

Soita, meilaa tai laita viestiä lomakkeella

Helsinki

Hämeentie 155 B, 6 krs. | 00560 Helsinki | 0440661975 | tahtisiivous@tahtisiivous.fi

PUHTAUDEN TÄHDEN

Ota yhteyttä

puhtauden tähden

Tutustu tiimiimme

Pasi Jehkonen

Toimitusjohtaja, yrittäjä

 

+358 40 749 0090

 

pasi.jehkonen@tahtisiivous.fi

Massab Berro

Työnjohto: rakennus- ja kauppasiivous sekä rekrytointi (kielet: arabia, englanti, ranska ja suomi)

 

+358 44 719 1718

 

massab.berro@tahtisiivous.fi

Nele Hlonin

Työnjohto: sopimus- ja ylläpitosiivous sekä rekrytointi (kielet: venäjä, viro, suomi ja englanti)

 

+358 40 178 5117

 

nele.hlonin@tahtisiivous.fi

Hannu Kääriäinen

Myynti ja markkinointi

 

+358 40 513 4891

 

 hannu@tahtisiivous.fi

 

myynti@tahtisiivous.fi

Moustapha Bakhti-Laroussi 

Kauppasiivouspuolen monitoimimies, kone- ja laitehuollot sekä kuljetukset

 

+358 44 097 0709

 

moustapha@tahtisiivous.fi

Raimo Saariaho 

ET/suursiivous: myynti ja toteutus

 

+358 400 608 329

 

rami@tahtisiivous.fi

Stella Näppi-Jehkonen 

Laskutus, yrittäjä

 

laskutus@tahtisiivous.fi